OPIS | GALERIA | LOKALIZACJA | LISTA MIESZKAŃ | STANDARD |

UWAGA! WSZYSTKIE MIESZKANIA ZOSTAŁY SPRZEDANE
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ MIESZKAŃ

 

"Osiedle Nad Brdą" przy ul. Karolewskiej
na Czyżkówku w Bydgoszczy.

 

Deweloperzy Bydgoszcz

Są w mieście miejsca szczególne, pozbawione uciążliwości,  takie w których wiele osób chciałoby zamieszkać. Minęły już czasy, gdy mieszkanie kupowano, nie zwracając uwagi na otoczenie.
Teraz lokalizacja domu, czy budowa całego osiedla ma podstawowe znaczenie przy wyborze mieszkania. Liczy się cisza, spokój i ładne otoczenie. W Bydgoszczy z pewnością taką enklawą spokoju jest ul. Karolewska. Osiedle ma swój urokliwy charakter. W pobliżu znajduje się las, miejsce ulubionych spacerów mieszkańców. Wokół roznosi się kojący zapach świerków i sosen. Wijąca się obok Brda, czysta tak jak dawniej, stanowi rezerwuar pitnej wody dla miasta, tworząc w tym miejscu niepowtarzalny mikroklimat.
Czyżkówko w ostatnich latach stało się jedną z bardziej ekskluzywnych dzielnic Bydgoszczy. Malownicze położenie, w niedużej odległości od ścisłego centrum miasta, z dala od miejskiego zgiełku i zanieczyszczonego powietrza, jest niezaprzeczalnym  walorem dzielnicy. Dobre połączenie komunikacyjne oraz dwie linie autobusowe zapewniają dogodny dojazd do śródmieścia i innych dzielnic Bydgoszczy.

 

do góry^