DEWELOPER BYDGOSZCZ - GDZIE BUDUJEMY NASZE OSIEDLA

osowa góra Czyżkówko Wąska

BYDGOSZCZ TO NASZE MIASTO

OSOWA GÓRA | CZYŻKÓWKO | WĄSKA

Na bydgoskim rynku budowlanym działamy od ponad 20 lat, realizując w tym czasie kilkadziesiąt inwestycji. Wybudowaliśmy ponad 1000 mieszkań i 98 domów wraz z nowoczesną, osiedlową infrastrukturą. Efektem naszej pracy są kameralne i przyjazne mini osiedla, w pełni zagospodarowane, ogrodzone i monitorowane. Ten sposób zabudowy jest naszą wizytówką. Budujemy z myślą o tym, aby każda inwestycja wnosiła wkład w kompleksowe zagospodarowanie terenu. Przykładem tego jest również budynek przy ul. Wąskiej, w którym mieści się nasza siedziba. Mimo, że jest pojedynczym obiektem to został zespolony z istniejącą zabudową. Wpisaliśmy się w ten sposób w zabudowę Śródmieścia Bydgoszczy.
Nasze lokalizacje spełniają oczekiwania rodzin z dziećmi, miłośników kultury i życia towarzyskiego, a także fanów aktywnego spędzania czasu.
Inwestujemy w Bydgoszczy na Czyżkówku i Osowej Górze. Znamy obecny potencjał naszych lokalizacji, w tym duży potencjał rekreacyjny, warto jednak przyjrzeć się także historii tych miejsc, kiedyś osad otaczających Bydgoszcz od zachodu, dzisiaj rozwijających się dynamicznie osiedli dużego miasta.

mapa bydgoszczy
 

OSOWA GÓRA | CZYŻKÓWKO | WĄSKA

^Do góry