| OPIS | GALERIA | LOKALIZACJA | LISTA MIESZKAŃ | STANDARD |


Osiedle "Ptasia Polana" przy ul. Biedronkowej.

bd-2Planowany budynek wielorodzinny przy ul. Biedronkowej  w Bydgoszczy  będzie dopełnieniem istniejącej już zabudowy na tym terenie.

Stworzy kameralne dwu budynkowe osiedle, usytuowane pośród domów jednorodzinnych. To miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, a zarazem chcą mieć dostęp do infrastruktury miejskiej. W pobliżu miejsca zamieszkania znajdą Państwo sklepy, przedszkole, szkołę, przychodnię, basen a dla starszych dzieci skatepark i Orlik. Dla najmłodszych pociech miejsce do zabawy znajduje się na terenie mini-osiedla nazwanego Ptasią Polaną. Budynek Bd-2 to druga część „gniazdka”, która zamknie inwestycję na ulicy Biedronkowej. Zapraszamy wszystkich Państwa do  budowania z nami, zwłaszcza że można już teraz zobaczyć jak wygląda pierwsza część Ptasiej Polany.

Planowany termin rozpoczęcia budowy:  III kwartał 2018 r.

Informacja dotycząca przebudowy ul. Grunwaldzkiej.

Przebudowa ulicy Grunwaldzkiej rozpocznie się od strony Osowej Góry, jest to  pierwszy etap tej inwestycji. Mieszkańcy Osowej Góry zyskają nowe przystanki autobusowe, chodniki, drogi dla rowerów, a na odcinku od ulicy Skośnej do ulicy Flisackiej trzeci pas ruchu przeznaczony jedynie dla autobusów komunikacji publicznej. Niewątpliwie wszystkie te rozwiązania skrócą czas dojazdu do centrum Bydgoszczy i uczynią osiedle o wiele bardziej atrakcyjnym. Planowane są również ekrany akustyczne w rejonie zabudowy mieszkaniowej osiedli Osowa Góra i Czyżkówko. Ulica Grunwaldzka ma posiadać dwie jezdnie jednokierunkowe po dwa pasy ruchu w obu kierunkach na całym odcinku.

do góry^