Jeśli masz jakieś pytanie wypełnij formularz i wyślij bezpośrednio ze strony.
Na pewno na nie odpowiemy.

Zadaj pytanie poprzez niniejszy formularz.
imię i nazwisko*
 Help
Adres e-mail*
Temat wiadomości*
 Help
Wiadomość*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółdzielnię Mieszkaniową SIM przy ul. Wąskiej 3 (nr KRS:0000079434)  oraz Samodzielną Inicjatywę Mieszkaniowa SIM sp. z.o.o. (nr KRS:0000413225 ) w Bydgoszczy przy ul. Wąskiej 3. 
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty.  Podanie danych jest dobrowolne , ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 RODO (zgoda właściciela danych) do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do komunikacji  w zakresie pytania.  Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu,  przeniesienia oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 
Skąd się o nas dowiedziałeś*
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Wprowadź tekst z powyższego obrazka

Uwaga dla mieszkańców oraz klientów SM SIM.

Pytania i problemy z związane z zarządzaniem  osiedlami (zgłoszenia awarii, usterek itp.) dotyczące osiedla na Osowej Górze ul. Kormoranów oraz ul. Rekinowej prosimy wysyłać na adres email:osowagora@sim.bydgoszcz.pl.

Pytania związane z zarządzaniem (zgłoszenia awarii, usterek itp.) dotyczące osiedla na Czyżkówku, ul. Karolewska, ul. Mściwoja, ul. Łobżenicka oraz ul. Wąska prosimy wysyłać na adres email:czyzkowko@sim.bydgoszcz.pl.

Zgłoszenia dotyczące rękojmi wybudowanych budynków oraz inne prosimy wysyłać na e-mail:sim@sim.bydgoszcz.pl.

Uwagi i błędy dotyczące strony www  prosimy wysyłać na adres email:webmaster@sim.bydgoszcz.pl

do góry^