FORMULARZ KONTAKTOWY

Jeśli masz jakieś pytanie wypełnij formularz i wyślij bezpośrednio ze strony.
Na pewno na nie odpowiemy.

Zadaj pytanie poprzez niniejszy formularz. (pola na czerwono są wymagane)
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółdzielnię Mieszkaniową SIM przy ul. Wąskiej 3 (nr KRS:0000079434)  oraz Samodzielną Inicjatywę Mieszkaniowa SIM sp. z.o.o. (nr KRS:0000413225 ) w Bydgoszczy przy ul. Wąskiej 3.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty.  Podanie danych jest dobrowolne , ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 RODO (zgoda właściciela danych) do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do komunikacji  w zakresie pytania.  Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu,  przeniesienia oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 
 

Skąd się  Pan/Pani o nas dowiedziała:

Uwaga dla mieszkańców oraz klientów SM SIM.

Pytania i problemy z związane z zarządzaniem  osiedlami (zgłoszenia awarii, usterek itp.) dotyczące osiedla na Osowej Górze ul. Kormoranów oraz ul. Rekinowej prosimy wysyłać na adres email:osowagora@sim.bydgoszcz.pl.

Pytania związane z zarządzaniem (zgłoszenia awarii, usterek itp.) dotyczące osiedla na Czyżkówku, ul. Karolewska, ul. Mściwoja, ul. Łobżenicka oraz ul. Wąska prosimy wysyłać na adres email:czyzkowko@sim.bydgoszcz.pl.

Zgłoszenia dotyczące rękojmi wybudowanych budynków oraz inne prosimy wysyłać na e-mail:sim@sim.bydgoszcz.pl.

Uwagi i błędy dotyczące strony www  prosimy wysyłać na adres email:webmaster@sim.bydgoszcz.pl

^Do góry