OFERTA10

Mieszkanie położone w pobliżu rzeki Brdy na Czyżkówku. Spokojny kameralny kompleks .Budynki są o wysokim standardzie  wykończeniowym. Osiedle zamknięte z wjazdem przez bramę na pilota. Całość jest monitorowana. Liczne bezpieczne place zbaw. Piec minut do przystanku autobusowego gdzie w 15 minut można znaleźć się w centrum miasta. Niedaleko jest szkoła, kościół, supermarket, apteka I lasy gdzie można się wybrać na wycieczki rowerowe. Idealne miejsce dla rodzin jak I osób bez dzieci.

Pod domem jest bezpieczny parking dla mieszkańców oraz możliwość dokupienia garażu.

Mieszkanie jest od strony południowej wiec jest wypełnione cały dzień słońcem. Jest to szczególnie przydatne w miesiącach zimowych kiedy słonce naturalnie ogrzewa cale mieszkanie I można wtedy spokojnie wyłączyć centralne na większość dnia. Ogrzewanie jest na termostat co pozwala wyselekcjonować czas pracy piecyka jak I temperaturę w mieszkaniu. Mieszkanie było mało używane wiec nie ma śladów użytkowania. Jest w idealnym stanie. Podłogi w całym mieszkaniu są w desce barlineckiej w idealnym stanie. Łazienka cala wykafelkowana z wanną I prysznicem. W łazience znajduje sie piec dwufunkcyjny na ogrzewanie I ciepłą wodę. Również w łazience jest ogrzewanie podłogowe oraz miejsce na pralkę.

Umeblowanie kuchni  pozostaje w mieszkaniu z częścią AGD. Ściany są czyste pomalowane na biało w całym mieszkaniu gotowe na inspiracje dekoracyjne nowego właściciela. Okna plastikowe z moskitierami. Drzwi antywłamaniowe. Wejście do budynku na domofon.

Wielkości  pomieszczeń  to: Duzy pokój 16m plus duży narożny balkon 7m, mały pokój 10m,kuchnia 8m,lazienka 4m,przedpokoj 7m.

Budynek o wysokim standardzie  wykończeniowym  z  niskim czynszem (142 zł) co na dłuższy okres jest dużą oszczędnością. Mieszkanie sprzedawane jest na tym portalu  jest prywatnie lecz umowa z agencja nieruchomości jest również podpisana. Polecam wiec gorąco o bezpośredni kontakt z właścicielem.

Mieszkanie gotowe od zaraz.

Cena mieszkania 225.000,00 zł – do negocjacji i zamieszkania od zaraz.

SPRZEDANE

 

 

 

 

^Do góry